קרן להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

Business Encouragement Fund

מהי הלוואה בערבות מדינה? מהם היתרונות שבנטילת הלוואה בערבות מדינה? קראו כאן מאמר מקיף אודות האפשרות לקבל הלוואה לעסק בערבות מדינה.

המשך קריאה: קרן להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

שיתופי פעולה בין עסקים – איך עושים את זה נכון

bussiness coperation

שיתופי פעולה בין עסקים יכולים לייצר מצב של "Win-Win-Win", ולא בכדי הגדרנו זאת כ-Win משולש. כשהם נרקמים בחוכמה ותוך חשיבה אסטרטגית נכונה, הם עשויים להניב תמורה לא רק לשני העסקים שהתקשרו זה עם זה, אלא גם ללקוחותיהם (ה-Win השלישי).

 

המשך קריאה: שיתופי פעולה בין עסקים – איך עושים את זה נכון

הקמת עסק עם שותף – חמש שאלות שחייבים לשאול

Business Partner

הקמת עסק לבד היא איננה מהלך פשוט, והקמת עסק עם שותף היא כבר סאגה אחרת לגמרי. שותפות יכולה למנף את העסק ולהוביל להצלחתו, אך היא מקפלת בחובה גם אתגרים וסיכונים. במאמר זה אנסה לעמוד על מספר דגשים חשובים שיש לבחון בעת הקמת שותפות עסקית. כיצד להיזהר, כיצד לפעול, מה לעשות ומה ללא לעשות.

המשך קריאה: הקמת עסק עם שותף – חמש שאלות שחייבים לשאול

איך תזהו שהעסק שלכם נכנס לכוננות הישרדות

business survival strategies

עסוקים בכיבוי שריפות וחוששים לדבר על כסף? לא יודעים כמה אתם מרוויחים ומרגישים שאתם חיים מחודש לחודש? ייתכן והעסק שלכם נמצא בסיטואציה הישרדותית.

המשך קריאה: איך תזהו שהעסק שלכם נכנס לכוננות הישרדות

איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

כבר דיברנו כאן בעבר על החשיבות שמאחורי בדיקת היתכנות עסקית ועסקנו בהרחבה בנושאים ספציפיים בתוך התהליך המקדים זה (כמו ניתוח תחרות עסקית). עכשיו, בואו נשים על השולחן עניין מהותי נוסף והוא ביקוש למוצר. איך מוודאים ביקוש למוצר? כיצד יודעים האם ההשקעה תניב את התמורה המצופה? מאמר זה רלבנטי גם לעסקים חדשים בתחילת דרכם וגם לעסקים קיימים ששוקלים לשלב מוצר חדש.

המשך קריאה: איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר