השקעה שלא בשוק ההון או בנדל"ן – האם זה אפשרי?

Hedge Fund and Real Estate Investment Trust

האם קיימים אפיקי השקעה אפקטיביים ואטרקטיביים בישראל מחוץ לגבולות הגזרה המוכרים של נדל"ן להשקעה או שוק ההון? נעים להכיר – קרנות גידור וקרנות ריט

המשך קריאה: השקעה שלא בשוק ההון או בנדל"ן – האם זה אפשרי?

כמה טיפים למשקיע בעולם של ריבית שלילית

משקיעים בריבית שלילית

התנודתיות בכל השווקים ברחבי העולם עלתה מדרגה מאז ההודעה של הפד האמריקאי על תום תוכנית ההרחבה הכמותית. כפי שמומחים רבים צפו שכך יהיה, התנודתיות בכל נכסי ההשקעה הסחירים עלתה באופן גורף כך שניתן לראות מתחילת שנת 2016 שהשווקים אינם נסחרים עוד בצורה אליה הורגלנו. ייתכן אף שהשנה הנוכחית תסתיים (כמו קודמתה) בתוצאות חיוביות מבחינתם של המשקיעים אך בליווי כמה וכמה מעברים חדים בין טריטוריות שליליות לחיוביות. כלומר, חודשים עם ירידות דרסטיות ומהירות לצד חודשים עם עליות חדות. זוהי התוצאה הברורה של תנודתיות שנובעת מחששות מפני העתיד הלא נודע

המשך קריאה: כמה טיפים למשקיע בעולם של ריבית שלילית

תיק השקעות או פקדון בבנק?

maamarim-PIKADON

בתקופה בה ריבית בנק ישראל נמצאת בשפל, הציבור הרחב ניצב בפני דילמה: האם להשקיע את הכסף בבורסה בתיק השקעות או לבחור בהשקעה בטוחה וסולידית שמציע הבנק. התכניות שהבנקים מציעים מתחלקות בדרך כלל לשלושה סוגים: תכניות חיסכון, פיקדונות שקליים ופקדונות מובנים.

המשך קריאה: תיק השקעות או פקדון בבנק?

על קצה המזלג- שיטת ניתוח טכני

technical-analysis

לסוחרים בשוק ההון יש כלים רבים המסייעים להם לקבל החלטות לפני ביצוע עסקה בניירות ערך, אחד הכלים המאפשרים חיזוי של מגמות על נכסים פיננסים הנסחרים בבורסה היא שיטת ניתוח טכני. שיטה זו קיימת זמן רב, אך רק בשנים האחרונות זכתה להגיע לקדמת הבמה.

המשך קריאה: על קצה המזלג- שיטת ניתוח טכני

ייעוץ השקעות - מכשירי השקעה בשוק ההון

investment-types
יש הרבה סוגים של השקעות שיבטיחו לכם עתיד פיננסי בטוח ומוגן. השקעת כסף היא אינה מדע מסובך אך היא ללא ספק דורשת זמן, מאמץ והתמדה כדי להתמחות ולהביא תוצאות אמתיות.

המשך קריאה: ייעוץ השקעות - מכשירי השקעה בשוק ההון

מגמות 2016 – מה צפוי לנו בשנה הקרובה בשווקים הפיננסיים?

trends-2016

הרבה נכתב ועוד ייכתב על תחזיות. האם באמת ניתן לדעת מה צפוי לנו בשנת 2016? אנחנו רק יכולים להעריך וזה חלק מהיופי של השווקים הפיננסיים, אבל כן נוכל להתייחס למגמות קיימות.

המשך קריאה: מגמות 2016 – מה צפוי לנו בשנה הקרובה בשווקים הפיננסיים?

האם השנה נשקיע במניות אמריקאיות?

investing-stocks

האם ענף ההשקעות בשנת 2015 יכוון אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות? האם השקעה ישירה במניות בחו"ל, ובעיקר במניות בארצות הברית, היא המלצה שעליה יחתמו מרבית יועצי ההשקעות בישראל? ובכן, לפי סקירה אשר פורסמה במגזין הכלכלי "דה מרקר" בינואר 2015, התשובה לשאלות האלה היא - "ככל הנראה, כן!".

המשך קריאה: האם השנה נשקיע במניות אמריקאיות?

התאמת תיק השקעות ללקוח

portfolio-matching

כל אדם הוא ייחודי בצרכים, בציפיות, בסיכון ולכן במבנה תיק ההשקעות המתאים לו. במיוחד בימים אלה בהם הריבית והתשואות באגרות החוב נמוכות והתנודתיות בשווקים יחסית גבוהה, זוהי משימה מאתגרת לייצר תשואה בתיק השקעות ברמת סיכון נמוכה. אני מוצאת שאחד הנושאים היותר חשובים בתחום ההשקעות הוא התאמת תיק השקעות ללקוח.

המשך קריאה: התאמת תיק השקעות ללקוח
עמוד 1 מתוך 2